Barcelona nabízí za Özila tři své hráče...

Na Nou Campu by rádi přivítali mozek hry Arsenalu v podobě Mesuta Özila. Ten se nechal nedávno slyšet, že nikam přestupovat nehodlá. Arsenal bude chtít navíc v příští sezóně posilovat kádr. Barcelona si tak kromě balíku peněz připravila také nadstadardní nabídku v podobě tří hráčů ze svého týmu.

Barcelona nabízí za Özila tři své hráče...
Největší hříšníci Barcy? Piqué, Neymar, Adriano a Arda Turan

Nutno podotknout, že se jedná o hodně zajímavou nabídku, kterou by měli v Londýně zvážit. Kromě jedné hvězdy se jedná o dva velmi nadějné mladíky, na které Wenger rád slyší. O které tři hráče se tedy jedná?

Arda Turan


Turecký reprezentant přišel do Barcelony z Atletica Madrid, jako hvězda světového formátu. Přesto že se jedná o útočného univerzála, který může nastupovat na krajích i ve středu hřiště, nedokázal se probít do základní jedenáctky. Přes trojici Neymar, Messi, Suárez prostě cesta nevede. Kvůli hernímu vytížení by si tak Turan měl ve vlastním zájmu hledat jiné angažmá a ambiciózní Arsenal by mu mohl sedět.

[break]

Sandro Ramírez


Odchovanci Barcelony je teprve 20 let, ale už stihl zasáhnout do desíti utkání v La Lize. V poháru nadto už vstřelil tři branky a přidal jednu asistenci. Objevil se též v zápasech Ligy mistrů a dá se očekávat, že jeho cena i schopnosti porostou geometrickou řadou. Tato investice by se mohla Arsenalu parádně vyplatit. Problém je pouze v tom, že Wenger potřebuje výsledky okamžitě.

[break]

Munir el Haddadi


Také Munir el Haddadi je produktem barcelonské líhně a také on již zasáhl do několika zápasů prvního týmu. V La Lize a v domácím poháru nastřílel již 8 branek a nešetří ani gólovými přihrávkami. Jen v Lize mistrů už rozdal tři. Tento produktivní pravý křídelník by však i přes své schopnosti čekal na výraznější šanci až do doby, než odejde jedna ze současných útočných es Barcelony do důchodu, a tak se jeho přestup na ostrovy jeví jako správná varianta. A možná jej o několik let později za několikanásobně větší sumu koupí Barcelona zpátky.