Courtois o své budoucnosti. Jak vidí setrvání v Chelsea?

Thibaut Coutois přestoupil v loňské sezóně do Chelsea z velmi povedeného tříletého angažmá v Atlétiku Madrid, vystrnadil z brány Petra Čecha a vyhrál s Chelsea titul. Ale letos jsou jeho výkony mizerné, stejně jako celé Chelsea, a jeho odchod je docela reálnou záležitostí. Ani samotný Courtois totiž nemá jistotu, kde bude příští sezónu působit.

Courtois o své budoucnosti. Jak vidí setrvání v Chelsea?
Video: Češi na Skoty nestačili a po nevýrazném výkonu na Letné padli

Chelsea je v tabulce až desátá a jednička Thibaut Courtois příliš svými výkony nepolepšuje. Letos vychytal jen čtyři ligové nuly, což je na jednoho z nejlepších brankářů současnosti hodně bídný počin. Je tedy na programu odchod?

"Neříkám ano, neříkám ne. Prostě nevím," odpověděl v rozhovoru pro belgickou televizi RTBF na otázku, zda-li v Chelse zůstane, či nikoliv.

"Stále mám tříletou smlouvu, ale musím zjistit, co Chelsea chtějí. Je pravda, že tato sezóna je jiná, každý rok jsem zvyklý vyhrávat trofeje. Doufám, že příští sezóna bude lepší," pokračoval.

Courtois odchytal v Chelsea letos jen 26 zápasů, loni 39. V Atlétiku byl vytěžován mnohem častěji, za tři sezóny hájil tři tyče 153krát.

Vrba: Souhra i rozehrávka Sivoka s Kadlecem nebyla optimální