Leicester varují už i hráči z vlastních řad

Leicester je blízko historickému úspěchu. V Premier League stále drží náskok pěti bodů, a to sedm kol před koncem. Lišky v průběhu letošní sezóny ale již několik hráčů varovalo před možným uspokojením a následným propadem. Nyní přichází varování i z vlastních řad.

Leicester varují už i hráči z vlastních řad
Video: Češi na Skoty nestačili a po nevýrazném výkonu na Letné padli

Sedm utkání, pět bodů náskoku. Někteří zarytí fanoušci Leicesteru dokonce říkají, že Tottenham ve zbývajících zápasech ani pět bodů nezíská. Pravda, Kohouti to nemají jednoduché, ale Lišky na tom nejsou o moc lépe.

Několik expertů už Leicester varovalo, že přijde brzký pád. A nyní přichází varování i od hráčů samotného Leicesteru. Především záložník Marc Albrighton má k tomuto tématu co říci.

"Víme, co se říká. Ale podívejte se na závěr loňské sezóny. Nikdo nevěřil, že bychom mohli zůstat v Premier League,"řekl pro Daily Star anglický středopolař.

"Musíme zůstat nohama na zemi. Vím, že je to klišé, ale je to tak. Musí v nás zůstat to dobré, proč bychom měli něco měnit?"ptá se řečnicky Albrighton a dodává. "Musíme si tyto momenty užívat."

K tomu vyjádření se přidal i Jamie Vardy, nejlepší střelec Leicesteru. "Nesmíme podlehnout tlaku. Nebude to jednoduché, ale musíme to brát tak jako kdybychom hráli první zápas v sezóně,"řekl autor devatenácti branek.

Co myslíte? Získá nakonec Leicester senzační titul?

Liverpool sleduje mladé spoluhráče Kadeřábka a Klimenta