Dier zajistil výhru Anglie

Přátelské utkání mezi Německem a Anglií nabídlo senzační podívanou. Tedy alespoň co se druhé půle týče. Do první branky to totiž byla takticky svázaná bitva. Dvě minuty před přestávkou ale Özil našel Kroose a ten překonal gólmana Butlanda. Ten duel kvůli zranění nakonec nedohrál. Těsně před hodinou hry se trefil i Mario Gómez a s Anglií to nevypadalo vůbec dobře. Jenže v 61. minutě snížil po krásné individuální akci Harry Kane a v 74. minutě už bylo vyrovnáno. Parádní patičkou přelstil Neuera střídající Jamie Vardy. Obrat Anglie dokonala v nastavení, po rohovém kopu Hendersona se premiérově v anglické reprezentaci trefil Eric Dier. Anglie tak zdolala Německo 3:2. [h3]Přátelské utkání:[/h3] Německo - Anglie 2:3 (43. Kroos, 57. Gomez - 61. Kane, 74. Vardy, 90+1. Dier)