Chelsea jedná o hvězdě AS Řím, nabízí 35 milionů liber!

Chelsea po letošní sezóně převezme Antonio Conte, momentální kouč italské národní reprezentace. Jedno je jisté, určitě bude posilovat kádr, aby dostal Chelsea zpět na vrchol. Jednou z posil by mohl být hvězdný Belgičan v dresu AS Řím Radja Nainggolan.

Chelsea jedná o hvězdě AS Řím, nabízí 35 milionů liber!
Video: Češi na Skoty nestačili a po nevýrazném výkonu na Letné padli

AS Řím letos opět zůstává v Itálii až na druhé či třetí koleji a na ligový titul si ještě bude muset počkat. Ovšem podává velice sympatické výkony a zatímco loni měl jeden z nejhorších útoků, letos ho má s Neapolí dokonce nejlepší.

Můžou za to hlavně skvělé výkony záložníků Salaha, Pjaniče, Florenziho a Nainggolana. A právě o posledního z nich je velký zájem v Anglii.

Dle deníku The Sun chce sedmadvacetiletého belgického reprezentanta angažovat Chelsea a je za to ochotna zaplatit 35 milionů liber. Nainggolan přitom do AS Řím přišel v roce 2014 z Cagliari za sedm milionů liber.

Naingollan je v AS třetí sezónou a za poměrně krátkou dobu stihl odehrát 101 zápasů a vsítit v nich deset branek. Od roku 2009, tedy doby, kdy byl ještě hráčem Picaenzy, hraje v národní reprezentaci Belgie, za kterou nastoupil v sedmnácti případech. Vsítil čtyři branky.

Liverpool sleduje mladé spoluhráče Kadeřábka a Klimenta