Del Bosque kritizoval i žolíky. Koke: Pocity jsou nepříjemné

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Úřadující evropští šampioni ze Španělska zahájí svou cestu za obhajobou titulu 13. června proti České republice a poté se utkají s Tureckem a Chorvatskem.

Del Bosque kritizoval i žolíky. Koke: Pocity jsou nepříjemné
Slavné evropské značky, které nyní nepatří mezi elitní smetánku

Jejich aktuální forma dává naději, že by se s nimi dalo hrát. Před pár dny remizovali Fábregas, Isco, Mata, Aduriz, Morata a spol. s Itálií (1:1) a v neděli nedokázali porazit ani Rumunsko (0:0)

Hlavní kouč mistrů světa i Evropy z let 2010 a 2012 ovšem Rumunky ocenil. Podle jeho slov odehráli výborný zápas a nedovolili jeho mužstvu hrát vlastní fotbal. Své řady však kritizoval...

"Po dvou remízách nejsem úplně šťastný. Měli jsme dobré momenty, ale hlavně po křídlech jsme nedokázali pronikat do soupeřovy obrany. Chybělo nám všechno a ve všech oblastech. Snažil jsem se vyhrát zápas tím, že udělám změny, ale nezměnilo se nic," pustil se Del Bosque i do svých žolíků.

A co názor hráčské kabiny? "Snažili jsme se držet míč. Dařilo se nám to v prvním poločase, ale oni na nás vyrukovali s rychlými protiútoky. Mají některé opravdu rychlé hráče a my jsme s tím měli problémy. Pocity jsou nepříjemné, protože jsme nevyhráli, ale na turnaji se zlepšíme. Máme výborné mužstvo a jsem přesvědčen, že budeme hrát dobře," zůstal optimisticky naladěný čtyřiadvacetiletý špílmachr Atlétika Madrid Koke.

Ještě před samotným Eurem čekají Španělsko duely s Bosnou a Hercegovinou, Korejskou republikou a Gruzií.