Krejčí: Snad se Švédsko nestane mojí noční můrou

Přípravy českému národnímu mužstvu nejdou. Za poslední dva roky došlo z osmi zápasů pouze k jedné výhře, třem remízám a čtyřem prohrám. Jak to dopadne v úterý večer ve švédském Stockholmu? Budou se statistiky zlepšovat, nebo se negativní čísla prohloubí?

Krejčí: Snad se Švédsko nestane mojí noční můrou
Del Bosque kritizoval i žolíky. Koke: Pocity jsou nepříjemné

Sparťan Ladislav Krejčí nemá na severského protivníka dobré vzpomínky. Na klubové úrovni jeho Sparta vypadla s Häckenem i Malmö. "Snad to tady dopadne jinak než v předchozích letech, aby se Švédsko nestalo mojí noční můrou," uvedl Ladislav Krejčí před odletem na sever Starého kontinentu.

A co další mladý zástupce kabiny Matěj Vydra? "Pro mě je to hodně důležité, z posledních srazů jsem vypadl. Mám obrovskou motivaci se ukázat a budu se snažit přesvědčit, abych se pak do nominace dostal. Když to tady zvládneme, bude to pak pro všechny klidnější. Pro trenéra i pro hráče," doplnil útočník Watfordu.

Zkušený plzeňský středopolař Daniel Kolář je za šanci rád, ale blížící se nominaci do Francie nijak neprožívá. "Já to vnímám, že dostávám další šanci v národním mužstvu. Za rok těch zápasů moc není, takže se musí využít každá příležitost. Musím zahrát co nejlíp, ale zároveň si nemyslím, že trenér bude dělat nominaci podle jednoho zápasu. Že by nás to mohlo znervózňovat? Je to jen fotbal a buď se na Euro dostanu, nebo ne. Do Eura zbývají dva měsíce a to je ve fotbale dlouhá doba. Ano, ve Švédsku je to šance, ale nemyslím si, že jde o stěžejní zápas," zakončil na webu idnes.cz citovaný záložník s minulostí ve Chmelu Blšany či Spartě.