Janmaat věří Benítezovi. Záchrana ale snadná nebude

Hráči Newcastlu mají plnou důvěru v práci Rafaela Beníteze. Prohlásil to i obránce momentálně devatenáctého týmu Premier League Daryl Janmaat. Záchrana ale jednoduchá rozhodně nebude.

Janmaat věří Benítezovi. Záchrana ale snadná nebude
TOP 3 hráči, o které bude v létě usilovat Bayern Mnichov

Ačkoli je Newcastle momentálně až na 19. místě tabulky anglické Premier League, jeho hráči pevně věří v záchranu. Nyní to potvrdil i šestadvacetiletý obránce Daryl Janmaat. Ten věří v sílu a schopnosti manažera Rafaela Beníteze.

"Bude to rušné období. Máme ovšem špičkového manažera a všichni věříme, že zůstaneme v Premier League,"potvrdil nizozemský obránce.

"Má na nás pozitivní efekt. Dobře organizoval naši hru proti Leicesteru i proti Sunderlandu. Musíme v tom pokračovat, ale zároveň musíme začít vyhrávat,"pokračoval Janmaat, jehož tým z dvou zápasů pod španělským manažerem vytěžil jen jediný bod.

"Fanoušci nám zdá se věří a my toho musíme využít. Budou důležitým článek v následujících dvou měsících,"dodal Janmaat a ocenil fandy Newcastlu, kteří i po remíze se Sunderlandem tleskali vestoje.

Newcastle to ale rozhodně jednoduché mít nebude. Na nesestupovou příčku nyní ztrácí tři body, v posledních zápasech navíc bude hrát s Manchesterem City, Liverpoolem nebo Tottenhamem. A to rozhodně nejsou snadní soupeři.

Slavné evropské značky, které nyní nepatří mezi elitní smetánku