TOP 3 doposud neznámí hráči, kteří v letošní sezóně září

Každým rokem se objevuje mnoho skvělých fotbalistů, na hřišti ale zazáří jen pár z nich. Letošní sezóna je plná překvapení a proto vybrat nejlepší hráče není vůbec jednoduché. Ale přesto by to mohla být tato trojice:

TOP 3 doposud neznámí hráči, kteří v letošní sezóně září
TOP 3 hráči, o které bude v létě usilovat Bayern Mnichov

Delle Alli


Tottenham v letošní sezóně dokazuje, že se s ním mezi anglickou smetánkou musí počítat, když společně s Leicesterem bojuje o titul.

Mohou za to především sladěné výkony mužstva, ve kterém září nováček týmu Delle Alli. Londýnský rodák byl vychováván MK Dons a ke Kohoutům se připojil teprve v létě.

Přesto odehrál již 42 zápasů a po obránci Ericu Dierovi je nejnasazovanějším hráčem. V boji o titul tak má velkou roli. K dobrým výkonům pomohl i sedmi brankami.

[break]

Julian Weigl


Borussia Dortmund si po loňské tragické sezóně spravuje chuť a daří se jí to. Po sedmadvaceti kolech Bundesligy je sice na druhém místě, s pětibodovou ztrátou na první Bayern by se ale v posledních sedmi kolech dalo něco dělat.

Vestfálský celek přitom musel začít takřka říct od znovu, když odešly všechny důležité hvězdy. Letos ale vysvitly nové, a to třeba v podobě Juliana Weigla.

Dvacetiletá posila z 1860 Mnichov je letos společně s hvězdným Mchitarjanem nejnasazovanějším hráčem klubu, má za sebou 42 zápasů.

[break]

Riyad Mahrez


O Leicesteru se toho v letošní sezóně napovídalo opravdu hodně a svelkou pravděpodobností ještě napovídá. Ale ať chceme či ne, zcela oprávněně.

Tým, který měl v letošní sezóně bojovat v Premier League o záchranu, hraje zcela opačnou partii o titul. Velkou měrou za to můžou skvělí hráči. Bez ještě lepšího trenéra by to ale nešlo.

Jen díky Claudiu Ranierimu je z tahouna alžírské reprezentace Riyada Mahreze to, co z něj je. V minulých sezónách totiž jeho počínání nebylo nikterak výjimečné, za dva roky nasázel jen sedm branek v jednapadesátí zápasech. Letos se přitom může pochlubit sedmnácti góly v dvaatřiceti duelech.

Slavné evropské značky, které nyní nepatří mezi elitní smetánku