Trio Angličanů, které si řeklo zápasem s Němci o Euro

Reprezentační pauza je sice jen orientační, ale možná mnohé napoví. Anglie, kterou nikdo opět nepovažuje na nadcházejícím Euru za favorita na triumf, dokázala porazit Němce na jejich vlastní půdě 3:2 a poukázala na fakt, že svou sílu má. Které tváře si svými výkony definitivně řekli o účast na evropském šampionátu?

Trio Angličanů, které si řeklo zápasem s Němci o Euro
Trio slavných hráčů, kteří se stali obětmi trestných činů

3) Chris Smalling


Kouč anglické reprezentace Roy Hodgson nikdy nebyl bravurním taktikem v otázce defenzivy, ale vypadá to, že se bude moci spolehnout na své hráče, kteří to vymyslí za něj. Srdce obrany by mohl zastat Chris Smalling, který se zdá být nejlepším stoperem v tomto ročníku Premier League. Hvězda Manchesteru Untied předvedla s Němci přesvědčivý výkon, přestože ve hře jsou i Gary Cahill a nebo John Stones.

[break]
Tři hráči, kteří opět mohou přinést Scudetto Interu

2) Eric Dier


Dvaadvacetiletý defenzivní záložník se zdá být také živou vodou pro obranu Anglie, která se dlouhá léta trápila na mezinárodních turnajích. Mladík ve službách Spurs celou sezónu dokazuje, jak moc důležitou roli hraje v plánech londýnských Kohoutů a zdá se, že by podobnou úlohu mohl vzít na svá bedra i v národním dresu. Jeho síla je především ve vzdušných soubojích.

[break]
TOP 3 doposud neznámí hráči, kteří v letošní sezóně září

1) Harry Kane


Největší dilema má Hodgson v útoku, kde stále nemá jasné, koho by měl povolat. Aktuálně je v největší formě kanonýr Lišek Jamie Vardy, špatně si nevede ani Harry Kane, který se skvěle ukázal právě v utkání s Němci. Ostrostřelec ve službách Tottenhamu nastřílel v této sezóně již 21 branek a je stále při chuti. Ve hře je i Daniel Sturridge, který se ale často trápí se zraněními nebo Wayne Rooney, jehož forma je nejistá.

Mladé hvězdy Arsenalu! Trojice, o které brzy hlasitě uslyšíme