Nepříliš nápadné tváře, které zajímají Citizens

Manchester City začíná být čím dál častěji pod palbou mediálních zpráv a spekulací, co se s klubem bude dít v létě a v následující sezóně. Podle posledních zprávy by se kormidla měl ujmout Pep Guardiola, který do konce sezóny ještě povede Bayern Mnichov. Nabízí se otázka, koho by si chtěl z bavorského giganta vzít sebou, ale také se na povrch derou překvapivé informace, že zájem by mohl být i o nepříliš nápadné tváře.

Nepříliš nápadné tváře, které zajímají Citizens
Trio slavných hráčů, kteří se stali obětmi trestných činů

3)Raphaël Varane (Real Madrid)


Zapomeňte na hvězdy typu Messi, Pogba nebo Lewandowski. Tento článek má mít trochu více reálné kořeny a nespolkne každou zahraniční spekulaci. Citizens utratili celkem 60 milionů liber, když na Etihad Stadium přivedli Mangalu a Otamendiho. Rozumnou investicí se však jeví mladičký francouzský reprezentant, který v dresu Bílého baletu strádá na úkor dvojice Pepe - Sergio Ramos.

[break]
Šest zápasů, které mohou v PL rozhodnout o titulu

2) John Stones (Everton)


Manchester City zřejmě šlape ve stopách londýnské Chelsea. Ta minulé léto zkoušela přivést Varana na Stamford Bridge a třikrát poslal nabídku i do Evertonu za anglického reprezentanta Johna Stonese. Velká naděje tamní reprezentace se zdá být jedním z nejlepších středních beků v Premier League, proto zájem Citizens nikoho zcela jistě nepřekvapí. Za jednadvacetiletý klenot si ale řádně připlatí.

[break]
Tři hráči, kteří opět mohou přinést Scudetto Interu

1) Ross Barkley (Everton)


Další hráč z Goodison Parku, který je podle britských médií předmětem zájmu Citizens. Otázkou však zůstává, zda Everton bude ochotný prodat své nejlepší hráče, neboť před nedávnem získal zámožného investora, který avizoval letní honosné nákupy a útok na samotný ligový titul. Dvaadvacetiletý záložník by mohl adekvátně nahradit Davida Silvu, který již překonal třicítku a v poslední době se mu zase až tolik nedaří.

Mladé hvězdy Arsenalu! Trojice, o které brzy hlasitě uslyšíme