Aubameyang zopakoval touhu navléci trikot Realu, ale...

Jakmile se v létě otevřou stavidla nad přestupovým trhem, velmi žádaným zbožím by měl být také šestadvacetiletý gabonský expres Pierre-Emerick Aubameyang z Borussie Dortmund, jehož si však bude moci dovolit pouze několik vyvolených adres.

Aubameyang zopakoval touhu navléci trikot Realu, ale...
Novinky z modré strany Manchesteru: Nasri, Pellegrini, Gündogan

Sám bývalý snajpr francouzského Saint-Étienne, který si v aktuálním ročníku připsal ve čtyřiceti soutěžních duelech 35 branek, však ze Signal Iduna Parku prchat nebude...

"Dortmund je městem, které je po fotbalové stránce úplně šílené. Loni jsme měli nejvyšší návštěvnost v Evropě. Město je bezpečné a moje rodina se zde cítí jako doma," citoval web eurofotbal.cz nejlepšího hráče Afriky za kalendářní rok 2015.

Na Vestfálském stadionu má ovšem někdejší ofenzivní fotbalista AC Milán dlouhodobý kontrakt a ačkoliv má své sny, na poslední obrovský přestup své kariéry by mohl mít dle svých slov ještě čas. "Nikdy jsem nedělal tajemství z toho, že bych si jednoho dne rád zahrál za Real Madrid, stejně tak jsem ovšem bezdůvodně neprodloužil kontrakt s BVB do roku 2020. Cítím se zde velice dobře," doplnil svěřenec kouče Thomase Tuchela, jehož slova zveřejnil portál eurofotbal.cz.