Real si prý může nechat zajít chuť. Lewandowski se upíše…

Polský reprezentační kanonýr Robert Lewandowski se podle německého deníku Bild zaváže bavorskému gigantu až do roku 2021. Dal tak jasně najevo, že nemá zájem o letní přesun na Santiago Bernabeu a svůj současný kontrakt s Bayernem Mnichov se chystá prodloužit o další dva roky.

Real si prý může nechat zajít chuť. Lewandowski se upíše…
Özil: Pokud chceme patřit k nejlepším, musíme se posílit

Ve Španělsku bylo po madridském derby velmi rušno. Real opět nestačil na Atlético a ihned se začalo spekulovat o faktu, že Cristiano Ronaldo by mohl po sezóně opustit Santiago Bernabeu a zamířit třeba do PSG, které o něj údajně dlouhodobě usiluje. Dres Bílého baletu pak měl oblékat Robert Lewandowski, který se těší velké oblibě v německé Allianz Aréně.

Bývalá hvězda Borussie Dortmund zažívala po přestupu v roce 2014 u bavorského giganta pozvolný vzestup, ale nyní již nikdo nepochybuje, že se jednalo o skvělý tah. Sedmadvacetiletý Polský fotbalista roku je v obrovské herní pohodě, což demonstroval v této sezóně například proti Wolfsburgu, kterému nasázel pět branek během pouhých devíti minut.

Jeho současný kontrakt měl vypršet v létě roku 2019, ale podle posledních zpráv by měl v Bundeslize setrvat ještě o další dva roky, neboť klubu přislíbil, že v nadcházejících dnech novou smlouvu prodlouží. Kromě Realu Madrid kolem jeho osoby kroužily i další evropské velkoluby, jako oba celky z Manchesteru nebo londýnská Chelsea. V médiích se spekulovalo o částce až 70 milionů liber. Lewandowski dal však všem zájemcům jasný signál, že ho letní odchod kouče Pepa Guardioly nerozhodí a bude si věřit i pod vládou jeho nástupce, kterým bude Carlo Ancelotti.

Hamšík? Odmítnout Starou dámu nebylo lehké...