Změna pořádků v Albionu? Syn chce Vardyho dres, říká Rooney

V dresu Manchesteru United, jehož slavný trikot obléká již dvanáctou sezonu, se kapitánovi Albionu Wayneovi Rooneymu ještě nestalo, aby nevstřelil za sezonu alespoň 11. branek.

Změna pořádků v Albionu? Syn chce Vardyho dres, říká Rooney
Juve se na San Bernabéu informovalo, kolik by stál Pepe

V aktuálním ročníku je zatím na sedmi trefách z jednadvaceti startů a protože je nyní na marodce, kvůli níž přišel o skončený reprezentační blok, majiteli pěti titulů Premier League hrozí, že se na Old Trafford premiérově nedostane nad deset přesných zásahů.

Svou pozici už ztrácí také v Albionu, za něhož momentálně střílí góly dva nejlepší střelci soudobé Premier League - mladý Harry Kane z Tottenhamu o devětadvacetiletý Jamie Vardy z Leicesteru City.

Právě o něco mladšího svěřence Claudia Ranieriho Rooney za jeho reprezentační příspěvek chválil. "Je důležité, že se mu daří v Premier League a dokázal si svoji formu přenést i do reprezentace. Pro anglický fotbal je to skvělé. Jeden z mých kluků už po mně chce jeho dres," citoval iSport.cz slova bývalého hráče Evertonu.

Ačkoliv fanoušci volají, aby Roy Hodgson zůstal u dvojice Jamie Vardy - Harry Kane, sám třicetiletý mazák z Old Trafford neskládá zbraně...

"Vždy bylo mým přáním být kapitánem své země a vést ji na velkém turnaji pro mě bude velká čest. Věřím, že máme velkou šanci a že já budu jedním z lídrů," zakončil spoluhráč Maty, Blinda, Martiala a spol.