Guardiolova priorita číslo jedna? Talent za 95 milionů eur

Španělský kouč Pep Guardiola zásobuje vedení Manchesteru City požadavky, které by rád zrealizoval po svém letním příchodu na Etihad Stadium. Řeč přišla i na přestupovou prioritu číslo jedna, kterou by měl být záložník Juventusu Turín Paul Pogba.

Guardiolova priorita číslo jedna? Talent za 95 milionů eur
Bývalý kouč Barcelony a současný trenér bavorského Bayernu Mnichov chce francouzského reprezentanta stůj co stůj a vypadá to, že by mohli Citizens dokonce zlomit přestupový rekord.

Za talentovaného záložníka jsou totiž podle britského tisku ochotni zaplatit úctyhodných 95 milionů eur, což by z někdejšího nechtěného talentu Manchesteru United, který Pogbu za pár set tisíc eur prodal do Juventusu, učinilo jednoho z nejdražších hráčů historie.

Spolupráci s Guardiolou je nakloněný i sám Pogba, takže nyní zbývá už pouze doladit dohodu mezi kluby. Smlouva s hráčem je už totiž připravená. Nová akvizice by si v Manchesteru měla přijít na 20 milionů eur ročně.

Guardiola chce celý transfer uskutečnit ještě před Eurem, protože si je dobře vědom faktu, že po evropském šampionátu ve Francii může Pogbova cena ještě výrazně vzrůst.

Bude mít Pogba na Juve stejný efekt jako Zidane aneb 3 možné posily