De Boer bojuje o šest posil. Koho získá Inter Milán?

De Boer bojuje o šest posil. Koho získá Inter Milán?

Roberto Mancini Inter opustil a začíná éra Nizozemce Franka De Boera. Ten plánuje udržet Maura Icardiho či Marcela Brozoviče a přivést ještě minimálně čtyři hráče. Zde je šestice borců, o které Inter v tomto přestupovém období stojí. Otázkou zůstává, zda to bude stačit na pozice pro Ligu mistrů či Evropskou ligu. V Miláně věří, že ano.

Christian Eriksen


Christian Eriksen požaduje navýšení své mzdy a Tottenham by ho tedy mohl prodat. Zájem má Juventus, ale i Inter Milán. Spolupráci by s ním chtěl obnovit trenér Frank De Boer, který Eriksena vedl už v Ajaxu Amsterdam.

[break]

Lucas Leiva


Pokud nakonec Inter Marcela Brozoviče neudrží, první alternativou je Lucas Leiva. Devětadvacetiletý záložník je hráčem Liverpoolu od roku 2007, příští rok mu ovšem končí smlouva.

[break]

Ezequiel Garay


Brzy třicetiletý bek už toho také hodně prožil, v Itálii si ovšem nikdy nezahrál. Nyní by se to mohlo změnit, o Argentince ve službách Zenitu Petrohrad stojí čínské vedení Interu, které je ochotno nabídnout až 20 milionů eur. Je ovšem otázkou, zda bude tato částka akceptována.

[break]

Danny Blind


Odchod Dannyho Blinda z United byl ještě nedávno poměrně pravděpodobný, ale José Mourinho se ho nakonec zřejmě nevzdá. Přesto o něj Frank De Boer zabojuje. Nizozemský manažer stejně jako Eriksena vedl v Ajaxu a staronové spolupráci se údajně vůbec nebrání.

[break]

Lassana Diarra


Lassana Diarra se do své domoviny vrátil teprve před rokem, nyní by si ale mohl vyzkoušet další soutěž. Po ligách v Rusku, Anglii a Španělsku má o něj zájem Inter a dokonce už se chystá nabídka ve výši osmi milionů eur.

[break]

Eliaquim Mangala


Eliaquim Mangala nezapadá do plánů Pepa Guardioly a podle posledních informací je na odchodu. Hráč, za které Citizens vysázeli před dvěma lety 40 milionů eur, je v hledáčku obou milánských celků. Kromě nich se o francouzského obránce zajímá i španělská Valencia.