Citizens už si plácli s Bravem. Na co se může těšit Barca?

Citizens už si plácli s Bravem. Na co se může těšit Barca?

Movitý Manchester City by měl v dohledné době získat novou brankářskou jedničku, která bude o čtyři roky starší než dosavadní první brankář Joe Hart.

Španělský list Sport informoval, že už se Citizens domluvili s barcelonským gólmanem Claudiem Bravem na podmínkách smlouvy.

Podle deníku bude bývalý strážce Cola Cola či Realu Sociedad San Sebastian vhodnější pro taktiku a filozofii City než zmíněný reprezentant Albionu.

Současný svěřenec Louise Enriqueho, jenž tak konečně uvolní místo Němci Ter Stegenovi, dostane na Etihad Stadium smlouvu na čtyři roky do 30. června 2020.

Španělská Marca doplnila, že jeho stěhování z Barcelony vyjde velkoklub z modré strany Manchesteru na 15 až 20 milionů eur i s případnými bonusy za budoucí úspěchy.

Za poslední dvě sezony hájil Bravo v La Lize svatyni Barcelony v devětašedesáti případech.

Pokud jde o související zprávy ohledně nového zaměstnavatele Josepa Guardioly, ten si buduje v druholigovém nizozemském celku Bredě svou "druhou akademii". Po Davidu Faupalovi, Ashleymu Smith-Brownovi a Thomasi Agyepongovi totiž do země tulipánů zapůjčil také devatenáctiletého křídelního hráče Brandona Barkera, jenž byl rok a půl zpět vyhlášen nejlepším členem klubové akademie.