Newcastle má velké problémy. Ustojí situaci Benítez?

Newcastle má velké problémy. Ustojí situaci Benítez?

Newcastle nedávno sestoupil a nyní se trápí i ve druhé nejvyšší soutěži. Prohrál dvakrát v řadě a bez svých největších hvězd má problémy. Rafa Benítez je zatím poměrně v pohodě, je ale otázkou, zda situaci ustojí.

Florian Thauvin, Papiss Cissé, Georginio Wijnaldum, Rémy Cabella, Andros Townsend či Seydou Doumbia. O všechny tyto hráče Newcastle v létě přišel.

A po sestupu z Premier League přicházejí další problémy. Newcastle v prvních dvou duelech druhé nejvyšší anglické soutěže nezískal ani bod a krčí se na první nesestupové pozici.

Rafa Benítez po druhém utkání říkal: "Víme co potřebujeme a věděli jsme to už před začátkem soutěže. Otázka ale zní. Můžeme získat hráče, které chceme?" zeptal se řečnicky Benítez.

Španělský manažer se totiž domnívá, že Newcastle už nemůže podepisovat světové hráče, jelikož v květnu z nejvyšší soutěže sestoupil.

"Není v pořádku, že je přestupové okno stále otevřené. O naše hráče je zájem a tak ještě musíme vydržet patnáct dnů, poté se situace uklidní a vše bude pro nás snazší," uvedl Benítez, který má naopak starost o to, aby své zbývající hvězdy udržel.

V Evropě je totiž stále zájem o Moussu Sissoka či Aleksandara Mitroviče. Místo na posilování tak Španěl myslí na udržení svých hvězd. Povede se mu to? A přestojí Benítez tuto nepříjemnou situaci?