Firmino srovnává fanoušky Liverpoolu a Hoffenheimu

Firmino srovnává fanoušky Liverpoolu a Hoffenheimu

V sobotu vychválil fanoušky Liverpoolu a podílel se na obratu svého týmu ve Swansea. Co víc si od něj mohou fanoušci Reds přát? Čtyřiadvacetiletý Brazilec přišel na Anfield Road loni z Hoffenheimu a právě s tamními příznivci srovnává fandy z města Beatles.

„V porovnání s mým předchozím angažmá v Hoffenheimu je to tu úplně úžasné. Fanoušci jsou tu mnohem vášnivější,“ pochvaluje si je. „Samozřejmě jsem věděl, že jdu do klubu s obrovskou tradicí, ale překvapilo mě to a jen si to užívám. V Hoffenheimu to bylo takové klidnější, tady nás neustále podporují. Je to skvělé,“ nešetřil slov chvály na fanatiky, kteří nikdy nekráčí sami.

Liverpool je po sobotě i díky Firminovi na druhém místě za Manchesterem City a říká se, že jestli ne letos, tak v nejbližších sezonách se na Anfield opět vrátí titul. Reds mají mladý tým, který pod Kloppem skvěle šlape a sám Firmino už má na kontě tři branky.

Pořádnou atmosféru si ale užije po reprezentační pauze už za dva týdny, kdy na Anfiled přijede Manchester United. To si na fanoušky Hoffenheimu pravděpodobně ani nevzpomene.