Gerrard zvažuje svou budoucnost. Vrátí se do Anglie?

Gerrard zvažuje svou budoucnost. Vrátí se do Anglie?

Steven Gerrard zvažuje svou další budoucnost. Anglickému záložníkovi končí v prosinci smlouva v LA Galaxy a k podepsání nové se zatím neschyluje. V úvahu kromě odchodu z MLS připadá i konec kariéry.

Proslulá legenda Liverpoolu šokovala fotbalový svět v létě 2015, když odešla do LA Galaxy. Ani s tímto týmem se však Gerrardovi nepodařilo získat vytoužený ligový titul, který mu unikal na Anfield Road, a nyní se zdá, že by jeho americká štace mohla skončit.

"Přemýšlím, jestli bych ještě mohl hrát fotbal trochu déle nebo bych to měl skončit. Zatím jsem se ještě stoprocentně nerozhodl," naznačil možný konec kariéry 35letý Angličan.

Dále však Gerrard dodal, že ho fotbal stále nesmírně baví. "Stále miluji hraní, stále rád chodím na tréninky. Stále rád soutěžím, takže pokud bude šance tady zůstat nebo jít někam jinam na půl roku nebo rok, zvážím to. Ale pokud se nic neobjeví, zkusím si udělat trenérské licence a uvidíme, co se stane," řekl někdejší kapitán Liverpoolu.

Tímto prohlášením v Anglii okamžitě vzedmul spekulace ohledně možného návratu domů. Gerrard ale už dříve řekl, že doma bude hrát jedině za Liverpool. V La Galaxy možná zůstane také podle toho, jestli se klubu podaří prodrat do play-off. Až potom mají započít jednání o další budoucnosti hráče v Kalifornii.