Další příchody? Guardiola dostane na leden 150 milionů liber

Další příchody? Guardiola dostane na leden 150 milionů liber

Manchester City si sice v letní přestávce pořídil nejednoho borce, ale přestupovou aktivitu by měl vyvíjet také v lednovém termínu.

Josep Guardiola by měl být podle informací listu Daily Mirror vyzbrojen částkou 150 milionů liber, za což už se dá ledacos pořídit...

Vedení Citizens sní o tom, aby se klub z Etihad Stadium stal nejlepším na světě a kvůli svému smělému plánu hodlá utrácet také v zimě.

Bývalý kormidelník Barcelony či Bayernu utratil v létě za nové tváře asi 175 milionů liber.

Šejk Mansour už také vyčleňuje zmíněných 150 milionů liber, aby se celek za pár měsíců před rozhodujícími boji doma i v Evropě ještě více posílil..

Je zřejmé, že současný nadřízený Brava, Kompanyho, Davida Silvy a spol. chce obránce Juventusu Turín Leonarda Bonucciho, krajního beka Arsenalu Héctora Bellerína a útočníka Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyanga, který má od vedení BVB příslib, že bude moci odejít za lepším v létě 2017.

Italský reprezentant Bonucci, o kterého mohutně usiluje také Conteho Chelsea, má mít hodnotu 60 milionů liber, mladý Španěl Bellerín, kolem něhož má kroužit také Barcelona by mohl stát okolo 40 milionů liber. Nejvíce by stál jeden z nejrespektovanějších kanonýrů současného fotbalu z Gabonu - v jeho případě by mohlo začít jednání na 50 milionech liber, ale částka to nepochybně nebude konečná...