Posily United za 100 milionů liber odehrály letos jen 18 minut!

Posily United za 100 milionů liber odehrály letos jen 18 minut!

Co se fanouškům vybaví, když se řekne Manchester United? Slavný anglický klub, který v posledních letech utrácí za posily nehorázné sumy peněz, ale k žádnému ani menšímu úspěchu to zatím nevedlo. Ono se také není co divit, když se řada přestupů s odstupem času ukazuje jako ne dvakrát vydařené.

Ačkoli José Mourinho u kormidla Red Devils sedí už pár týdnů, pořád se zdá, že nemá v hlavně ideální sestavu a hráče točí. Naposledy se mu to proti Stoke City nevydařilo, když jeho svěřenci s outsiderem uhráli jen remízu 1:1.

Zarážející na celku z Old Trafford je fakt, že v posledních dvou letech vysolil přes 100 milionů liber za hráče, kteří v letošní sezoně paběrkují a na svém kontě mají jen pár odehraných minut.

Morgan Schneiderlin, Matteo Darmina, Marcos Rojo a další. To jsou hráči, které kupovali předchozí manažer Louis van Gaal s Davidem Moyesem, a kteří nyní v lepším případě vysedávají na lavičce.

Rojo stál United 17 milionů liber, dalších 83 milionů liber pak klub zaplatil za Darmiana, Depaye, Schneiderlina a Schweinsteigera. Co z toho? Celých osmnáct odehraných minut v této sezoně celkem pro tuto pětici!