Rudí ďáblové stále nemají dost posil! Přemluví Pogba Griezmanna?

Rudí ďáblové stále nemají dost posil! Přemluví Pogba Griezmanna?

Manchester United nakupuje jako divý. Naposledy udělal z Paula Pogby historicky nejdražšího hráče planety, když francouzského reprezentanta z Juventusu Turín vykoupil za 89 milionů liber. A za podobnou sumu by se mohl stěhovat i jeho spoluhráč z národního celku Antoine Griezmann, který válí za Atlético Madrid.

Podle mnohých zdrojů v Anglii je Griezmann je pro Josého Mourinha prioritou číslo jedna po letní přestupní období. Portugalský stratég však není jediným mužem, který by šikovného útočníka rád získal.

O Griezmanna se totiž zajímá třeba Real Madrid, který měl v hledáčku i Pogbu. Že by však atleti svůj klenot pustili k největšímu rivalovi, není příliš pravděpodobné. Mnohem větší šanci tak mají celky z Premier League v čele s United, Chelsea nebo Arsenalem.

Všechny zmíněné kluby jsou podle The Telegraph ochotny zaplatit výstupní klauzoli ve výši 89,3 miliony liber, kterou má Griezmann ve smlouvě. Velké želízko v ohni však mají právě rudí ďáblové, kteří chtějí k transferu využít i Pogbu, jenž je s Griezmannem velký kamarád a jistě by mu angažmá na Old Trafford dostatečně vychválil.

„Je pravda, že jsme se na Euru hodně sblížili. Paul je super chlapík. Často si píšeme a navzájem sledujeme naše výkony,“ nechal se slyšet forvard Atlétika.

Jedním z klíčových faktorů však bude, jestli se United podaří probojovat do Ligy mistrů, kterou ani letos nehrají.