Rozhodl jsem se na srazu repre, prozradil Vardy

Rozhodl jsem se na srazu repre, prozradil Vardy

Anglický útočník Jamie Vardy měl v létě nabídku od Arsenalu. Druhý nejlepší střelec loňského ročníku Premier League ale zájem klubu, kterému šéfuje Arséne Wenger, hodil za hlavu. Rozhodl se zůstat u Lišek z Leicesteru a nedávno se k zájmu Arsenalu vyjádřil.

"Leicester mě chtěl, když o mě neměl zájem nikdo jiný," prozradil Vardy už dávno, dále pak dodal: "Odmítnout Arsenal bylo snadné." Nyní ale informace k tomuto nedotaženému přestupu okořenil. "Bylo to na srazu reprezentace, pamatuji si, že jsem byl na hotelu ve Francii během Euro. Měl jsem hodně času a přemýšlel jsem nad tím, bylo to ale promyšlené hned, měl jsem jasno, že do Arsenalu nechci," dodala hvězda Lišek.

Vardy v Leicesteru skutečně zůstal, tuto sezónu se mu ale optimálně nedaří. Je jasné, že loňská sezóna byla pro Lišky nadpozemskou a že se ji nejspíše zopakovat nepovede, ovšem vstřelit pouhé dva góly během sedmi zápasů není bilance pro světového útočníka, za kterého je Vardy od minulé sezóny považován. Anglický snajpr ale na druhou stranu dodržel slib, který prohlásil na konci minulé sezóny – že neopustí Leicester.

Povede se Leicesteru vyhoupnout se z dvanácté příčky a Vardymu střílet více gólů? Arsenalu to už může být jedno...

Nejlepší útočníci Bundesligy! Na koho si dát pozor?