Ronaldo byl v Manchesteru týrán, přiznal Neville

Ronaldo byl v Manchesteru týrán, přiznal Neville

Slovo týrán berte pouze v uvozovkách. Bývalý obránce Gary Neville ale přiznal, že Cristiano Ronaldo to v prvních letech v dresu Manchesteru United neměl vůbec jednoduché. Právě úvodní roky na Old Trafford ale z něj udělaly hvězdu.

Po přestupu do Manchesteru United to Cristiano Ronaldo neměl vůbec jednoduché. V rozhovoru pro talkSPORT to uvedl bývalý vynikající obránce Gary Neville. Ten si ale zároveň myslí, že právě toto období z něj udělalo pravého muže a hvězdu, kterou nyní je.

"Cristiano Ronaldo byl týrán a masakrován po dobu dvou nebo tří let v Manchesteru United. Právě toto období ale z něj udělalo muže," řekl Neville médiím. Tato slova ale nejspíš berme s jistou dávkou nadsázky.

"Nedorazil do Manchesteru jako někdo, kdo by měl udávat tón dalším hráčům. Nebylo to tak, že dorazil a všichni ostatní hráči zlepšili svou hru," pokračoval Neville.

Právě toto období ale Neville považuje jako to nejdůležitější pro rozvoj portugalského útočníka. "Od sezóny 2007/08 hrál neuvěřitelně. Nebylo to z tohoto světa, byly to výkony z jiné planety," dodal dnes jednačtyřicetiletý Angličan.