Nezaměstnaný Giggs odmítl nabídku Labutí!

Nezaměstnaný Giggs odmítl nabídku Labutí!

Ryan Giggs působil v Manchesteru United od roku 1991 až do letoška, kdy klub opustil kvůli neshodám s koučem Mourinhem. Bývalý reprezentant Walesu působil v Manchesteru United převážně jako hráč, chvíli však byl i kouč A-týmu, ke konci ale spíše asistoval Davidu Moyesovi a Louisi van Gaalovi. Nyní se mohl k trenérské branži vrátit, ale nabídku odmítl.

Řeč je o velšském klubu Swansea City, která ale hraje anglickou Premier League. Swansea je na posledním nesestupovém místě a už pokukuje po novém trenérovi a do oka vedení "Labutí" padla právě velšská legenda. Na vzájemné spolupráci se ale nedohodli.

Podle francouzského deníku Equipe nebyla pro legendu Manchesteru United nabídka dostatečně zajímavá. Zájem Swansea potvrdil i sám Ryan Giggs, který už ale okolnosti neokomentoval.

Ryan Giggs v životě neoblékl jiný dres než reprezentační a klubový Manchesteru United, v žádném jiném klubu nikdy nebyl ani na hostování nebo v jakékoli jiné funkci. Je otázka, co hodlá Giggs dělat v budoucnu.

Jedno je ale jisté: Swansea se bude muset smířit s trenérem, který nemá takové jméno jako právě Giggs. Giggsův bývalý spoluhráč Gary Neville ale potvrdil, že dobrý hráč nemusí znamenat dobrý trenér, kouč Realu Zinedine Zidane ale potvrdil pravý opak. Bude z Giggse v budoucnu trenér světové extratřídy jako Zidane?

Jednou mě stejně vyhodí, šokoval kouč Realu