Mou je v Manchesteru nespokojený: Je to trochu katastrofa

Mou je v Manchesteru nespokojený: Je to trochu katastrofa

Jestli je José Mourinho po pár měsících spokojený? Určitě ne. A to jak na poli sportovním (v Premier League odešel poražen třikrát z devíti případů), tak soukromém.

Bývalý kouč Porta, Chelsea, Interu či Realu je totiž na severu Anglie stále na hotelu, protože si dosud nevybral žádné bydlení.

Celá jeho rodina navíc zůstala v Londýně, takže je sám a jeho "útočiště" navíc okupují angličstí paparazzi, jejichž spouště míří na nadřízeného Ibrahimoviče, Pogby, Rooneyho a spol. každý den.

Z osobního hlediska neměl problém přiznat, že strádá. "Je to pro mě trochu katastrofa. Všichni znáte historii paparazzi. Pro hotel a pro značku oblečení, která mě sponzoruje, je to úžasné, protože paparazzi jsou tu každý den. Všichni znají jméno hotelu, kde bydlím, pro ně je to výborné. Někdy se chci jít trochu projít a nemohu. Chci jen přejít most a zajít do restaurace a nejde to. Takže to je hodně špatné. Ale mám svoje aplikace, takže si můžu jídlo objednat, což někdy dělám," přiznal nový šéf Rudých ďáblů z Old Trafford, jehož slova publikovala agentura ČTK.

O tom, zdali by vše vyřešila koupě domu, úplně přesvědčený není. "Koupit si dům? Nevím, nevím. Realita je taková, že mé dceři bude brzy 20 a synovi sedmnáct. Usadili se tam. Univerzita v Londýně, fotbal v Londýně, přátelé. Jsou v letech, kdy mě nemohou honit tolik jako dřív. Takže poprvé žije rodina jiným způsobem a zvykáme si na to. Možná když najdu dobrý byt s dobrým propojením z garáže, tak to vezmu. Ale neumím vařit," snažil se odlehčit situaci Českou tiskovou kanceláří citovaný "Mou".