Čtyři hvězdní útočníci, jenž v Premier League čekají na branku

Čtyři hvězdní útočníci, jenž v Premier League čekají na branku

I když nás už o víkendu čeká 10. kolo Premier League, spoustu vynikajících útočníků stále čeká v letošní sezóně na úvodní branku. O které hráče se jedná?

4. Leonardo Ulloa (Leicester)


V loňském ročníku byl Leonardo Ulloa velmi důležitou součástí mistrovského Leicesteru. Jenže anglický mistr v létě přivedl Ahmeda Musu a Islama Slimaniho. A právě kvůli těmto dvěma útočníkům Ulloa příliš nehraje. Zatím nastoupil k jednaosmdesáti minutám a tak je logicky bez branky.

[break]

3. Divock Origi (Liverpool)


Liverpoolu se letos daří, to se ale nedá říci o belgickém reprezentantovi. Jednadvacetiletý Divock Origi sice dvakrát skóroval v rámci Ligového poháru, ale v Premier League se ještě neprosadil. Zatím nastoupil do sedmi střetnutí, ale ani jednou v základní sestavě.

[break]

2. Gerard Deulofeu (Everton)


Dvaadvacetiletý útočník byl ještě do loňského roku kmenovým hráčem Barcelony. Jenže už v té době hostoval v Evertonu a následně v Seville. Nakonec přestoupil do Anglie, ale na výraznější prosazení čeká. Letos zatím odehrál sedm duelů, branku ale dosud neoslavil.

[break]

1. Shane Long (Southampton)


Loni se Shane Long trefil v deseti případech, letos se mu ale příliš nedaří. Irský útočník zatím marně čeká na svou úvodní trefu v celé sezóně. Long neskóroval ani v pohárech, v lize odehrál přes 300 minut.