Neprodejný Suárez? V Manchesteru na to mají jiný názor

Neprodejný Suárez? V Manchesteru na to mají jiný názor

Málokdo si asi dokáže představit, že by Barcelona prodala Luise Suáreze. Co když ale přijde nabídka, která se za žádnou cenu neodmítá? Takovou údajně chystají oba manchesterské kluby.

V červenci roku 2014 přišel Luis Suárez do Barcelony za 81 milionů eur! Kvůli trestu z MS 2010 ale na začátku sezóny svému týmu chyběl a začátek neměl uruguajský útočník jednoduchý.

Jenže poté vše najelo do správných kolejí a Suárez vytvořil s Neymarem a Messiho neuvěřitelné trio s přezdívkou MSN. Toto trio, které sází jednu branku za druhou, chtějí ale rozbít kluby z Manchesteru.

Daily Star informuje o tom, že Suárez by nemusel být v Barceloně až tak spokojený, jak se tvrdí a uvádí. A podle španělských zdrojů toho chtějí využít právě oba manchesterské kluby, které by už v lednu mohly rozpoutat válku o Suáreze.

Majitel Zlaté kopačky z minulé sezóny by podle prvních informací mohl stát až 150 milionů eur. Zprávy ale taktéž uvádějí, že oba angličtí rivalové chystají skutečné meganabídky. Dočkáme se tedy senzačního přestupu?