Alexis zavzpomínal na Barcu, Bale se pochlubil ratolestmi!

Alexis zavzpomínal na Barcu, Bale se pochlubil ratolestmi!

[tag]ŽIVOT HVĚZD NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH[/tag] Další pracovní týden uplynul jako voda, proto je tu další díl naší pravidelné rubriky věnované těm nejzajímavějším příspěvkům fotbalových hvězd na sociálních sítích! Co by vám nemělo uniknout tentokrát?

Chilan Alexis Sánchez zavzpomínal na své předešlé působiště v Barceloně, Velšan Gareth Bale se zase na Instagramu pochlubil fotkou svých potomků. Řeč ale dojde i na Neymara, který podepsal novou smlouvu, chybět nebude ani Cristiano Ronaldo!

Stylař


Rozhodně není žádným tajemstvím, že si portugalský hračička Cristiano Ronaldo potrpí na módu. Tahle fotka dostala přes dva a půl milionu lajků!

Foto zde:

Pomalý start


Fanoušci CR7 jsou nepochybně rádi, že je jejich oblíbenec zpět na hřišti a ve skvělé kondici, jenže v poslední době se mu střelecky příliš nedaří.

Foto zde:

[break]

Nový kontrakt


Brazilský útočník Neymar podle dlouhodobých plánů podepsal novou smlouvu s Barcelonou, na Camp Nou je nyní vázán až do roku 2021!

Foto zde:

Zraněný lídr


Andrés Iniesta si vážně poranil koleno, což pro Barcelonu znamená velkou ztrátu. Už teď jeho návrat vyhlíží kolega Neymar.

Foto zde:

[break]

Pogbův přítel


Zranění vyřadí na dlouhou dobu ze hry rovněž Erica Baillyho, zadáka anglického Manchesteru United. Jemu pro změnu vyjádřil podporu na Instagramu Paul Pogba.

Foto zde:

Vzpomínky na Barcu


Zajímavou fotku zveřejnil chilský ofenzivní plejer ve službách Arsenalu Alexis Sánchez, jenž zavzpomínal na angažmá v Barceloně.

Foto zde:

[break]

Zasloužený relax


Polský snajpr, který střílí branky v mnichovském Bayernu, si užil zasloužené volno. Robert Lewandowski zkrátka místo videoher raději zamíří do přírody!

Foto zde:

Šťastná rodinka


Velšský rychlík Gareth Bale má v současné době mnoho důvodů ke spokojenosti, a to především díky soukromému životu. No nejsou jeho ratolesti roztomilé?

Foto zde: