Liverpool šlape, přesto hledá posily! A opět mezi mladíky

Liverpool šlape, přesto hledá posily! A opět mezi mladíky

Fotbalisté Liverpoolu své fanoušci uvrhli do euforie. Alespoň v dosavadních kolech válí a vrací slavný tým tam, kam patří, a kam v posledních sezonách jen vzhlížel. Pořádnou zásluhu na tom má pochopitelně Jürgen Klopp, který v této sezoně předvádí se svým týmem skvělé výkony. A to v létě nijak neutrácel a k Reds přiváděl spíše neznámé mladíky. Je pověstný, že s „no name“ hráči umí pracovat, což dokazoval i v Borussii. I pro nadcházející přestupové období má na pár políčeno.

Iňaki Williams (22 let)

Athletic Bilbao ve španělské lize prozatím drží krásné šesté místo a nemalou zásluhu na tom má talentovaný Iňaki Williams. Tento 22letý útočník zatím nastoupil do všech zápasů, ve kterých se ovšem trefil jen jednou. Nicméně v minulé sezoně nasázel třináct gólů ve všech soutěžích. Jürgen Klopp se dokonce nechal slyšet, že za Williamse je ochotný aktivovat výkupní částku 50 milionů eur.

[break]
Marc Roca Junque (19 let)

Do rybníku jménem Španělsko Klopp nahodil i další háček, na který doufá, že uloví Marca Rocu Junqueho. Teprve 19letý záložník se probojoval do sestavy Espanyolu Barcelona, za který nastoupil v posledních osmi zápasech. V nich upoutal pozornost nejen lodivoda Reds.

[break]
Andrea Belotti (23 let)

Ze Španělska se přesuneme do Itálie. V tamní Seriii A pálí ostrými útočník Turínu FC Andrea Belotti. 23letý forvard, který se v minulé sezoně prezentoval šestnácti brankami, jich v této má za osm zápasů na kontě už šest, navíc nakukuje i do reprezentace. Klopp za hráče v zimě údajně nabídne necelých 20 milionů liber.

[break]
Gregoire Defrel (25 let)

Po italských trávnících běhá ještě jeden hráč, kterého by Jürgen Klopp měl rád ve svém týmu. Je to Francouz, jmenuje se Gregoire Defrel a hraje za Sassuolo. V této sezoně nastoupil do devíti ligových zápasů a dal čtyři góly. Branky dával i v Evropské lize. Kromě Liverpoolu ho sleduje ještě Arsenal.