Blues jedou. Vidět takové výkony je fantastické, zářil Conte

Blues jedou. Vidět takové výkony je fantastické, zářil Conte

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Prohra v londýnském derby s Arsenal zřejmě na Stamford Bridge něco změnila. Blues si od té doby připsali čtyři výhry v řadě a všech navíc dostáhli bez toho, aniž by inkasovali. I díky dotyčné mini sérii v tabulce Premier League poskočili do TOP 4 a na vedoucí troici ztrácí pouhý bod.

"Čtyři výhry za sebou, čtyři čistá konta. Takto chceme pokračovat," citoval web sme.sk slova zkušeného anglického reprezentanta a stopera Chelsea v jedné osobě Garyho Cahilla, jenž dosud nasbíral deset ligových startů.

A co titul, který by byl v klubové historii šestý? "Ještě je příliš brzy mluvit na toto téma. Pro nás je důležité držet se blízko čela. Chceme být mezi týmy na špici. Zatím nevidím nikoho, kdo by ostatním unikal," pokračoval třicetiletý střední obránce s klubovou minulostí v Aston Ville, Sheffieldu United či Boltonu Wanderers.

"Věděli jsme, že půjde o test proti silnému soupeři, který je v dobré formě. Je to důležitý triumf, našim lidem to zvedne sebevědomí a posílí to jejich snahu pracovat. Vytvořili jsme si mnoho šancí, je perfektní, když útočníci střílí góly a obránci pomáhají udržet čisté konto. Hráči si úspěch zasloužili i za to, jak celý týden tvrdě pracovali. Pro trenéra je fantastické, když vidí takové výkony," rozplýval se Antonio Conte, jehož slova zveřejnily stránky sme.sk.

Naproti tomu Southampton prohrál před domácím publikem poprvé v sezoně. "Je těžké hrát, když inkasujete tak brzy. Oni pak mohli vycházet z pevné obrany a hrát na rychlé brejky. Je to trochu frustrující, protože jsme nenašli recept na překonání jejich defenzívy, i když se snažíme o pěkný fotbal. Ještě se ale můžeme zlepšit," uzavřel na webu sme.sk manažer Claude Puel, jehož svěřencům patří v prvoligovém peletonu devátá pozice.