Nejlepší režiséři v anglické Premier League?

Nejlepší režiséři v anglické Premier League?

Tvořit hru, rozdávat přesné finální přihrávky, dávat góly ale i bránit. To je mimo jiné náplní kreativních záložníků, kteří patří mezi nejvíce ceněné zboží. Takové hráče je radost sledovat. Čili pokud chcete své zraky potěšit opravdu prvotřídním zbožím, můžete zamířit třeba do Premier League. Kteří borci patří v Anglii k tomu úplně nejlepšímu?

Kevin De Bruyne

Mnohými považovaný za nejkomplexnějšího hráče v Premier League. Kevin De Bruyne v dresu Manchesteru City řádí. Pro své spoluhráče připravil 30 šancí, nahrál na šest gólů a jedenáctkrát získal míč. Po nevydařeném angažmá v Chelsea naplno prokazuje své dovednosti.

[break]

Eden Hazard

Před dvěma lety byl tento belgický reprezentant přirovnáván ke Cristianu Ronaldovi a Lionelu Messimu. Loňská sezona mu sice vůbec nevyšla, ale nyní je opět v plné formě. Pod manažerem Antoniem Contem pookřál a znovu předvádí své vytříbené technické kousky a rychlost, což mu přineslo už krásných sedm gólů!

[break]

Phillipe Coutinho

Firmino, Mane a Coutinho. Tito tři jsou hlavní hnací silou Liverpoolu, která vévodí tabulce Premier League. Tím největším tahounem je ale brazilský záložník, který je nyní v hledáčku předních evropských klubů včetně Realu Madrid a Barcelony. O jeho kvalitách vypovídají i statistiky. V jedenácti ligových kolech nasbíral pět gólů a pět asistencí.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.