Půjde talent United ve stopách Beckhama nebo Ronalda?

Půjde talent United ve stopách Beckhama nebo Ronalda?

Ve fotbalových luzích a hájích se schyluje k dalšímu megapřestupu. Real Madrid by rád navázal na dobré zkušenosti s hráči z Manchesteru United a po Davidu Beckhamovi nebo Cristianu Ronaldovi by z Old Trafford do Španělska rád přivedl talentovaného útočníka Marcuse Rashforda.

Talentovaný čerstvě devatenáctiletý útočník má za sebou v posledních měsících obrovský skok. Z mládežnických týmů rudých ďáblů se raketově propracoval až do áčka a dokonce si zahrál na EURO ve Francii.

Skauti Realu Rashforda sledují dlouhodobě, po jeho přesunu k áčku ale ještě více. Talentovanému útočníkovi v minulé sezoně pomohly zdravotní komplikace Wayna Rooneyho a Anthony Martiala, díky kterým se dostal z mládežnické akademie až na samotný vrchol. Hned při svém debutu dal v Evropské lize dva góly Midtjyllandu a pár dní na to okořenil dvěma trefami i premiéru v lize proti Arsenalu.

I proto si ho chce Manchester pojistit a nabídnout mu smlouvu do roku 2020 s možností ročního prodloužení. Vzhledem k tomu, že Real Madrid nesmí kupovat nové hráč kvůli porušení pravidel Fair play, musel by Rashford ještě pěknou řádku měsíců v Manchesteru působit. Navíc José Mourinho by talentovaného hráče jistě nepustil lacino, ačkoli mu v této sezoně nedává tolik příležitostí, jako jeho předchůdce Louis van Gaal.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.