Zajíčci z Anfieldu! Kdo potáhne Liverpool za titulem?

Za Liverpool hrálo od roku 1990, tedy od založení novodobé Premier League, velké množství skvělých hráčů. Nikomu se ale nepodařilo získat titul Premier League i když se o to pokoušel Steven Gerrard, Michael Owen, Luis Suaréz, Fernando Torres či tuto sezónu Phillipe Coutinho. Komu by se to ale mohlo povést v budoucnu?

Zajíčci z Anfieldu! Kdo potáhne Liverpool za titulem?

Shamal George


Proč by nemohl být nejlepší hráč týmu brankář? George patří k nejtalentovanějším strážcům svatyně současnosti a právě on by mohl Reds skvělými výkony pomoci k zisku historicky první trofeje Premier League. Momentálně dělá osmnáctiletý gólman díru do světa v Premier League U23, povolání do A-týmu je ale otázkou času.

[break]

Bobby Adekanye


Fotbalista, jehož Liverpool v roce 2015 ukradl barcelonské La Masii. Pochází z Nigérie, reprezentuje ale Nizozemsko, kde hrával za kluby s věhlasnou akademií - Ajax, PSV a Feyenoord Rotterdam.

[break]

Toni Gomes


Guinejský fotbalista přišel na Anfield v roce 2015 a už ve svých osmnácti letech má téměř jisté místo v základní sestavě liverpoolské U23. Je to útočník a střílí góly jako na běžícím páse - 20 gólů za sezónu pro něj není problém.

[break]

Juanma Garcia


Utekl z Barcelony aby posílil Liverpool! Levý obránce ale obdivuje Pabla Zabaletu z Manchesteru City, což mu klub trochu vyčítá. Jeho talent ale může být tím, co pomůže Liverpoolu získat titul a také náhradou za Jordiho Albu ve španělské reprezentaci.

[break]

Brooks Lennon


Americký útočník už zářil v MLS za klub z Utahu Real Salt Lake City, všiml si toho Liverpool, jenž ho povolal do Evropy, o čemž sní každý hráč z USA. Mohl by ale reprezentovat i Irsko. Válí v liverpoolské U18, občas ale nakukuje i do “třiadvacítky” a neušla mu ani pozornost Jürgena Kloppa, jímž byl pochválen.