Nej trolly týdne: Messi Crystal Palace nespasil, Ramos brání válce

[tag]HUMOR[/tag] Další týden uběhl, a tak je na řadě náš tradiční výběr toho nejzajímavějšího a nejlegračnějšího od fotbalových trollů. Pozornosti a následným vtípkům neušel nikdo, komu se v týdnu zrovna nedařilo.

Nej trolly týdne: Messi Crystal Palace nespasil, Ramos brání válce
Deportivo La Coruňa je čtvrtým členem do party k Atletiku Madrid, Barceloně a Seville. Co je spojuje? No přece odhodlaný kapitán Realu Madrid Sergio Ramos! Všem totiž nadělil gól v poslední minutě zápasu a připravil je tak o výhru a zároveň udržel neporazitelnost svého týmu.

[img id="52250"]
Ramos je momentálně tak zbožňován, až je to s děním ve světě podle trollů jednoduché. Pokud by náhodou chtěl budoucí prezident USA Donald Trump rozpoutat 3. světovou válku, tak stačí povolat do služby Ramose a ten hrozbu na poslední chvíli odvrátí.

[img id="52251"]
Bayern Mnichov, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen či Schalke 04 nebo Hertha Berlín. Ti všichni jsou teď na Ingolstadt, malý celek potápějící se u dna tabulky Bundesligy, náležitě hrdí. Jako první v sezoně totiž porazil dosavadní senzaci RB Lipsko.

[img id="52252"]
[break]
Co si po včerejším výprasku od Leicesteru City asi teď Josep Guardiola říká? Nejspíš by se chtěl vrátit zpátky do Barcelony, kde vše šlapalo jako švýcarské hodinky. A Claudio Bravo určit smýšlí stejně.

[img id="52253"]
Teď jednu povzbudivou pro smutné fanoušky. Pokud se někdy cítíte, že jste na tomto světě zcela zbyteční, vzpomeňte si, že Man City zaplatil za Johna Stonese 50 milionů liber a na oplátku zatím nic kvalitního od mladého stopera neobdržel.

[img id="52254"]
Crystal Palace je v této sezoně zatím zklamáním, a to i přesto, že v jeho týmu hrají Lionel Messi s Ardou Turanem. Jak je to jenom možné?!

[img id="52255"]
Na závěr trochu patosu. Pokud se s vámi někdo bude hádat, že loajalita už z fotbalu zcela vymizela, ukažte jim těchto pár statečných rytířů a třeba mu změníte názor.

[img id="52256"]
Adam Kahánek.