Ibrahimovič odmítl roční plat 120 milionů liber z Číny!

Ibrahimovič odmítl roční plat 120 milionů liber z Číny!

Švédský kanonýr ve službách Manchesteru United Zlatan Ibrahimovič nemá zájem jít do Číny. Pětatřicetiletý snajpr v létě odmítl nabídku ročního platu 56 milionů liber a nyní řekl tamní Superlize rezolutní „NE“ ještě jednou. Tentokráte pohrdl sumou 120 milionů liber ročně! Jak se zdá, peníze nejsou všechno.

Podle Daily Mail chce Ibra zůstat na Old Trafford a o Číně ani neuvažoval. Přitom na pohádkové kontrakty bohatí Číňané nalákali už velkou spoustu prvotřídních borců včetně Ezequiela Lavezziho nebo Oscara.

Rodák z Malmö ale do Asie nezamíří a nejspíše ani do zámoří, kde se o něj zajímá celek Los Angeles Galaxy, kde v minulosti hrával například David Beckham.

Zkušený útočník, který drží dlouhou sérii mistrovských titulů v řadě, které sbíral v Barceloně, Interu, AC Milán nebo v PSG, podle všeho prodlouží s rudými ďábly smlouvu o další rok. Po letním příchodu do United totiž podepsal kontrakt na dvanáct měsíců.

V letošní sezoně dal v pětadvaceti zápasech šestnáct branek. Naposledy dvěma góly rozhodl o sobotní výhře Manchesteru nad West Bromwich 2:0.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.