Kessie z Atalanty válí dál

V jediném úterním zápase Serie A hostila rozjetá Atalanta trápící se Empoli, podle očekávání však nevyhrála, nýbrž pouze remizovala 1:1. Domácí tak v tabulce zůstávají šestí a hosté sedmnáctí. I přes to, že dle statistik byli na hřišti pouze domácí to na skóre znát nebylo až do 94. minuty. Atalanta dobývala území Empoli, které se ale poctivě bránilo a hrozilo z protiútoků. První poločas byl poměrně klidný a bezgólový, to zásadní se dělo až v tom druhém, kdy ze začátku nečekaně poslal do vedení hosty Mchedlidze. Tlak domácích se čím dál více zvyšoval a vyrovnávací branku obstaral až v 74. minutě talentovaný záložník Kessie. Domácí se nevzdali a v tlaku pokračovali, odměnou jim byl gól v nastavení, o který se postaral D Alessandro. [b]Atalanta - Empoli 2:1[/b] (74. Kessie, 90+4- D Alessandro - 49. Mchedlidze)