Liverpool si vychutnal Stoke City a je opět druhý v tabulce

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V úterý v podvečer pokračovalo v Anglii osmnácté kolo tamní Premier League, kde proti sobě los postavil Liverpool a Stoke City. Diváci na Anfield Road byli nakonec s výsledkem spokojeni, neboť jejich tým vyhrál nakonec 4:1 a posunul se na druhé místo v tabulce anglické nejvyšší soutěže.

Úvod utkání se ale pro Reds nevyvíjel vůbec dobře. Již ve dvanácté minutě se prosadil Walters. Domácí museli rychle reagovat na nepříznivý stav utkání a skóre vyrovnal po půlhodině Lallana. Ještě před změnou stran pak nastartoval obrat Firmino. Ve druhém poločase pak již Liverpool dominoval a přidal další dvě branky díky Imbulovi a Sturridgemu.

Premier League - 18. kolo:

Liverpool - Stoke City 4:1 (35. Lallana, 44. Firmino, 59. Imbula vlastní, 70. Sturridge - 12. Walters)