Citizens se nevzdávají a chtějí získat ofenzivní posilu z Realu

Citizens se nevzdávají a chtějí získat ofenzivní posilu z Realu

Hodně těžko se do sestavy Realu Madrid probíjí záložník Isco. Španělský reprezentant se ne a ne usadit v základu a pod trenérem Zinedinem Zidanem spíše střídá. I proto se nahlas mluví o jeho přesunu ze San Bernábeu. Zájem má mít Pep Guardiola, který vede anglický Manchester City...

Citizens se o ofenzivního středopolaře podle španělského deníku AS v minulosti již několikrát zajímali a dokonce nebylo daleko k dotažení přestupu. Nyní je tato otázka na pořadu dne opět.

Isco přišel do Realu v létě 2013 z Málagy jako jeden z největších španělských talentů, ale tuto pozici nedokázal potvrdit. V letošní sezoně naskočil jen do deseti soutěžních zápasů, což je pro něj pochopitelně málo.

V minulých sezonách to bylo z pohledu čtyřiadvacetiletého hráče v dresu bílého baletu lepší, ale nyní je to bída. I proto zvažuje odchod do týmu, kde by se mu dostalo většího herního vytížení.

Guardiola by do týmu získal rád dalšího ofenzivního hráče, protože není spokojen s tím, jak se jeho svěřenci v útoku prezentují. Co se týče finanční stránky, zde by vzhledem k možnostem Citizens neměl být problém. Ten by ale mohl nastat u samotného Isca, kterému by se do dalšího velkoklubu dost možná nemuselo chtít poté, co zjistil, jak je těžké bojovat o místo v sestavě Realu.

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.