United plánují další megapřestup za 80 milionů liber!

United plánují další megapřestup za 80 milionů liber!

Manchester United v posledních letech nakupuje posily jednu za druhou a vedení rudých ďáblů na tom nechce nic měnit ani v právě probíhajícím přestupním termínu. Po letních příchodech Paula Pogby, Henrika Mchitarjana nebo Zlatana Ibrahimoviče ukázal José Mourinho na oporu Tottenhamu Harryho Kanea.

Za anglického reprezentačního útočníka je portugalský stratég podle britského tisku ochoten zaplatit 80 milionů liber, čímž by z třiadvacetiletého forvarda udělal jednoho z nejdražších hráčů světa.

V současném Manchesteru válí na hrotu fenomenální Zlatan Ibrahimovič, ale švédský snajpr přeci jen není nejmladší a Kane by tak byl vynikající alternativou pro nadcházející dekádu. Vždyť v loňské sezoně nebylo v Premier League lepšího střelce...

A ani v té letošní si nevede špatně. V posledních jedenácti zápasech nasázel deset gólů a další bude chtít přidat ve středu proti vedoucí Chelsea.

Ačkoli by United Kanea rádi získali již v lednu, není příliš pravděpodobné, že by se jim to podařilo. Klenot Spurs totiž na White Hart Lane nedávno podepsal novou pětiletou smlouvu, která by mu měla zaručovat příjem pohybující se okolo 100 tisíc liber týdně.