Talentovaní jedinci, které má pod smlouvou Baník Ostrava

Talentovaní jedinci, které má pod smlouvou Baník Ostrava

[hot]TOP 3[/hot] V současné chvíli sice hraje až druhou nejvyšší soutěž u nás pod názvem Fortuna národní liga, k návratu mezi českou elitu má však velice blízko! Baník Ostrava přes zimu velice dobře posiloval, navíc má v kádru i několik slušných nadějí.

Právě na největší mladé klenoty ostravského Baníku se dnes společně podíváme! Kdo patří do nejlepší trojice? Tohle jsou tři osmnáctiletý plejeři, kteří byli rovněž zařazeni mezi TOP 50 talentů deníku Sport.

Ondřej Šašinka (18 let)


Tohle jméno velice dobře znáte, alespoň pokud trochu sledujete domácí fotbal. Teprve osmnáctiletý forvard Ondřej Šašinka v lize odehrál doposud sice jen pět duelů, patří ale mezi velké naděje. Odchovanec ostravského Baníku na podzim mnoho prostoru však nedostal, naskočil pouze do tří duelů.

[break]

Denis Granečný (18 let)


Jeden jediný start ve druhé nejvyšší soutěži v sezoně 2016/17. Velkou vinu na tom má ovšem zlomenina prstů na noze, která talentovaného krajního beka pořádně zabrzdila. Denis Granečný však ve svých osmnácti letech patří mezi juniorské reprezentanty, navíc v první lize už odehrál devět zápasů.

[break]

Dominik Smékal (18 let)


Další osmnáctiletý talent, který obléká dres ostravského Baníku. V áčku na podzim vůbec nefiguroval, místo toho hrál první ligu staršího dorostu, v níž nasázel osm branek. Předchozí dva roky ale strávil Dominik Smékal v akademii italského Interu Milán, do přípravy s A-týmem se má zapojit během letošní zimy.

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.