Batshuayie Chelsea do Lille nepustila. Navíc sleduje Antonia

To, že to třiadvacetiletý belgický útočník Michy Batshuayi nemá na Stamford Bridge snadné, je jasné nejen fanouškům londýnských Blues.

Batshuayie Chelsea do Lille nepustila. Navíc sleduje Antonia
Pro důkazy netřeba chodit daleko - za půl roku v Premier League nebyl v základní sestavě svého klubu ani jednou a během jedenácti vystoupení nasbíral 77 minut čistého času s bilancí jedné branky. V jednom duelu dokonce nastoupila posil za 31,5 milionů liber i za juniorku.

Podle spekulací by měl být v zimním přestupovém okně zapůjčen jinam. Klub ruského boháče Romana Abramoviče však v této souvislosti podle informací The Independent odmítl nabídku Lille, které bývalou mladou pušku Olympique Marseille lákalo zpět do Ligue1.

Buď ho tedy vedení aktuálního lídra tabulky Premier League uvolnit nechce a hodlá si ho ponechat jako žolíka i pro druhou polovinu slibně rozjetého ročníku, nebo zkrátka čeká ještě na výhodnější nabídku.

Pokud jde o příchody, Chelsea naopak dle ESPN sleduje pokračující progres křídelníka Michaila Antonia z konkurenčního West Hamu United. Manažerovi Antonio Contemu by se údajně hvězda Kladivářů líbila, ovšem spíše než leden by byl reálnější až letní transfer.

Šestadvacetiletý Antonio, jenž má za sebou bohatou minulost v Readingu, Southamptonu, Sheffieldu Wednesday, Colchesteru či Nottinghamu Forest, hraje Premier League teprve rok a půl.

45 dosavadních startů na nejvyšší úrovni zatím přetavil v 16 branek a v aktuálním ročníku má zaděláno na pokoření svého gólového maxima.