To já se musel učit, brání se mistr špatných rozhodnutí Mou

Manchester United je sice v průběžném pořadí Premier League stále až šestý, ale ztrátu na týmy před sebou postupně snižuje a nepochybně je stále ve hře i o umístění v TOP 4.

To já se musel učit, brání se mistr špatných rozhodnutí Mou
Dvacetinásobný šampion země z Old Trafford už dokonce natáhl svou sérii neporazitelnosti ve všech soutěžních na 13 zápasů. Podobnou šňůru si slavná značka připsala naposledy v březnu 2013, kdy ještě celku z rudé strany Manchesteru velel Sir Alex Ferguson.

A sedm výher v řadě se také počítá. "Nehoníme rekordní záznamy, ale dobré výkony a body. Věděli jsme, že v zápase Liverpoolu s Manchesterem City přijde jeden z našich soupeřů o body, stejně tak víme, že o ně někdo přijde v úterý Chelsea, nebo Tottenham. My se jich proto museli pokusit získat co nejvíc. Šest zápasů, šest vítězství, osmnáct bodů, to je přesně to, co jsme potřebovali," citoval web sport.cz slova spokojeného manažera Josého Mourinha, jenž byl po posledních třech bodech chválen za mistrovské střídání s Matou a Rashfordem.

Naposledy však měli třem bodům proti West Hamu United napomoci chybná rozhodnutí sudího Deeana. A reakce Portugalce? "To já jsem mistrem špatných rozhodnutí. Naopak jsem to byl já, kdo se musel v první polovině sezóny vyrovnávat s frustrací a stále se učit, protože my se stali obětí kontroverzních rozhodnutí. Neuznaný Ibrahimovicův gól proti Middlesbrough, jasná penalta neodpískaná v samém závěru proti Crystal Palace, další a další chybné verdikty," vypočítával na stránkách sport.cz křivdy vůči jeho výběru bývalý kormidelník Chelsea, Realu, Interu či Porta.

V Premier League budou Rudí ďáblové opět v akci až v neděli 15. ledna, kdy přivítají na Old Trafford rivala z Liverpoolu. Ještě předtím je však čekají zápasy v FA Cupu a Ligovém poháru, v rámci nichž budou v domácím divadle snů hostit Reading a Hull City.