Zajímaví „no name“ mladíci z druhé ligy, Znáte už některé z nich?

Zajímaví „no name“ mladíci z druhé ligy, Znáte už některé z nich?

Nadějné mladíky neukrývá pouze nejvyšší soutěž pod současným názvem ePojisteni.cz liga, mnoho zajímavých jmen nabízí rovněž druhá liga (nebo chcete-li Fortuna národní liga). A právě do ní dnes krátce nahlédneme!

Podívejte se společně s námi na TOP 6 zajímavých nadějí, které se v podzimní části sezony 2016/17 proháněly po druholigových trávnících. S výběrem nám trochu pomohl deník Sport, který koncem roku vydal článek s 50 nejlepšími talenty u nás.

Jakub Janetzký (19 let, Opava)

Teprve devatenáctiletý středopolař Opavy Jakub Janetzký patří k důležitým článkům základní jedenáctky, i díky němu SFC na podzim příjemně překvapil a může dokonce pokukovat i po postupu mezi elitu. Navíc Opava dokázala v MOL Cupu vyřadit současného lídra první ligy - Viktorii Plzeň. A Janetzký se na tom podílel jedním gólem. Ve Slezsku už se však klient super agenta Pavla Pasky dlouho nezdrží, ve vlastnictví už ho má totiž Jablonec.

Jiří Klíma (19 let, Znojmo)

Je odchovancem prvoligové Vysočiny Jihlava, podzim však strávil na hostování ve Znojmě. K současnému šestému místu v tabulce Fortuna národní ligy přispěl třemi trefami, celkem odehrál třináct duelů. Devatenáctiletý útočník Jiří Klíma ve Znojmě rozhodně nezklamal a Jihlava si jej dost možná stáhne z hostování dříve.