Náctiletá esa, která se pomalu hlásí kouči Levému do služby

[hot]TOP 3[/hot] Dlouho bojovalo na spodu prvoligové tabulky, díky čtyřem získaným bodům ve dvou posledních podzimních kolech se ale vyšvihlo až na osmou příčku! Slovácko prožívá průměrnou sezonu, teď se navíc musí vyrovnat s odchodem Diviše do Jablonce.

Náctiletá esa, která se pomalu hlásí kouči Levému do služby
Klub z Uherského Hradiště pravidelně dává šanci mladým hráčům, už teď se v A-týmu pochybuje několik nadějných talentů. My se dnes podíváme na TOP 3 mladíky Slovácka, kteří ještě nejsou tolik známí. O koho jde?

Marek Janša (17 let)


Sedmnáctiletý talent Marek Janša je jedním z nejlepších kanonýrů letošního ročníku první ligy staršího dorostu, během podzimu si připsal na své konto rovných deset zářezů! Vzhledem k tomu, že osmé Slovácko skórovalo celkem šestadvacetkrát, obstaral téměř polovinu všech gólů.

[break]

Jakub Rezek (18 let)


Osmnáctiletý útočník Jakub Rezek není odchovancem Slovácka. Začínal v Uherském Brodu, pak přišlo hostování ve Zlíně a později i v Olomouci. Nakonec podepsal smlouvu s prvoligovým Slováckem! Momentálně je na soupisce B-týmu, jeho šance ale zřejmě co nevidět přijde.

[break]

Pavel Tkáč (18 let)


Z pozice stopera nasázel osmnáctiletý Pavel Tkáč v podzimní části první ligy staršího dorostu hned pět branek, což je naprosto skvělé číslo! Také on patří mezi velké naděje Slovácka, šance v A-týmu zatím nepřišla. Zato dostal svou první pozvánku do české reprezentace U19, kde odehrál tři zápasy po boku zkušenějšího Sadílka a Holíka.