Zmrhal: Možná je ideální čas posunout se v kariéře trochu dál

Jaromír Zrmhal, jehož tržní cena je podle specializovaného portálu Transfermarkt.de 2 miliony eur, což je v přepočtu 54 milionů korun, by se podle svých slov během lednového okna přestupu nebránil. Jako jediný hráč ze sešívaného kádru kouče Jaroslava Šilhavého má navíc od vedení přislíbeno, že ho v případě adekvátní nabídky uvolní.

Zmrhal: Možná je ideální čas posunout se v kariéře trochu dál
"Možná je teď vážně ideální čas posunout se v kariéře trochu dál. Táhne mi na čtyřiadvacet a přál bych si jednou přestoupit. Podzim se mi vydařil, tak je šance možná trochu větší," ozřejmil v rozhovoru pro idnes.cz středopolař, jenž se v roce 2016 poprvé dostal i do české reprezentace.

V jeho případě to nevypadá na tureckou nejvyšší soutěž, nýbrž na ruskou Premier League. "Zatím nikam nejdu. Vždyť ani Slavia nedostala žádnou konkrétní nabídku. Četl jsem nějaké spekulace. Můžu potvrdit, že zájem měly kluby z Ruska a teď by se mohlo taky jednat s nějakým klubem z Ruska. Ostatní není pravda," pokračoval na portálu idnes.cz ten, jehož post by patrně ve slavném "S" obhospodařoval Jan Sýkora.

Blízko Rusku už byl ostatně i v minulosti, protože zhruba půl roku zpět se téměř upsal Rubinu Kazaň. V současnosti ho však láká také boj o tuzemský primát, na něhož vršovický celek z Edenu nedosáhl téměř dekádu. "Tehdy to nedopadlo, ale víza mi pořád platí. Kdybych odešel teď a Slavia vyhrála titul, tak bych ho měl i já, to už zjišťovali rodiče. I když líp by se samozřejmě odcházelo po titulu. Ale nechci nic zakřiknout. Do jara vstupujeme ze druhého místa, což ale může být po třech zápasech jiné. Každopádně teď žádná nabídka neexistuje a uvidíme, jak se to do konce přestupního období vyvine," uzavřel na konto transferového hemžení svěřenec Jaroslava Šilhavého, jehož vyjádření vyšlo na idnes.cz.