Lednové nákupy Jablonce? Severočeši hledali i na Moravě!

Lednové nákupy Jablonce? Severočeši hledali i na Moravě!

[hot]PŘESTUPY[/hot] Povedený podzim? O tom mohou v Jablonci mluvit jen stěží. Klub ze severu Čech má pochopitelně větší ambice, dosavadní desátou příčku se sedmnácti získanými body zkrátka nemůže považovat za úspěch.

Na jaře by mělo přijít zlepšení, a to i díky posilám, které do Jablonce během ledna zamířily. Pojďte se společně s námi podívat na TOP 3 zajímavé nové tváře v zeleném dresu!

Jaroslav Zelený


Na podzim patřil k oporám nováčka soutěže z Karviné, na jaře pro změnu obleče dres severočeského Jablonce. Čtyřiadvacetiletý levý obránce či záložník Jaroslav Zelený podepsal smlouvu na tři a půl roku, opačným směrem zamířil útočník Tomáš Wágner. Zelený dříve hrál za Hradec Králové, byl i v reprezentaci do 17 a 18 let.

[break]

Jaroslav Diviš


Ofenzivu Jabloneckých má posílit také Jaroslav Diviš, zkušený třicetiletý záložník či útočník ze Slovácka. V Uherském Hradišti patřil ke klíčovým mužům, tutéž pozici si bude chtít vydobýt i v novém působišti, kde podepsal tříletý kontrakt. Diviš hrával mimo jiné i za Vítkovice, Liberec nebo slovenskou Senici, v lize celkem nasázel 19 branek.

[break]

Jakub Považanec


Poměrně čerstvou posilou je slovenský středopolař Jakub Považanec z pražské Dukly, v Jablonci se upsal do konce roku 2019. Pětadvacetiletý záložník je členem širšího kádru reprezentace Slovenska, před angažmá v Dukle působil v Banské Bystrici. Jeho bilance v české nejvyšší soutěži činí 72 zápasů a 5 branek.