Belotti oslňuje Itálii, blíží se jeho přestup do Madridu?

Belotti oslňuje Itálii, blíží se jeho přestup do Madridu?

Andrea Belotti se vypracoval v jednoho z nejlepších hráčů italské Serie A a za pár měsíců se tak více než zdvojnásobila jeho přestupová suma. Čím dál víc se poté začíná spekulovat o jeho přesunu do Madridu.

Turín si jistě gratuluje ke svému nákupu, který provedl v létě roku 2015. Tehdy získal z Palerma za pouhých 7,5 milionů eur italského útočníka Andrea Belottiho.

A vedení ihned vědělo, jaký klenot to získalo. Belotti se rozehrál ke skvělým výkonům, letos nasázel už sedmnáct branek a přitáhl pozornost největších evropských velkoklubů.

V létě za něj nabízel Arsenal 56 milionů eur, tuto nabídku ale Turín s díky odmítl. Belotti místo toho smlouvu prodloužil a Turín si do kontraktu umístil výkupní klauzuli ve výši sto milionů eur. Zdá se, že zájem najednou opadl. Opak je ovšem pravdou, podle italských médií má Belotti blízko k letnímu přesunu do Madridu.

Prezident Realu Madrid Florentino Perez příští týden míří do Itálie, jeho Bílý balet se utká s Neapolí v rámci osmifinále Ligy mistrů. Při té příležitosti bude Perez jednat s vedením Turína právě o Belottim. Hovoří se o nabídce osmdesáti milionů eur či hráčské kompenzaci v podobě Álvara Moraty.

Kromě Realu se stále hovoří o anglických či německých týmech, zájem má nadále Arsenal, Manchester United nebo Bayern Mnichov.