Barca shání kouče, rozhlíží se v Anglii

Barca shání kouče, rozhlíží se v Anglii

Barcelona sice letos postoupila s přehledem do finále domácího poháru i do osmifinále Ligy mistrů, v domácí lize však nemůže najít tu optimální formu. Na vinu se to dává Luisi Enriquemu a vedení tak prý shání náhradu. Na koho ukáže?

Dle britských deníků by se mohlo jednat o nizozemského trenéra Ronalda Koemana, jenž vede Everton. Vedení nezaujaly pouze letošní výsledky jeho klubu ale i fakt, že zkušený Nizozemec se nebojí dát šanci mladým talentům.

Ale Everton se svého manažera jen tak chtít vzdát nebude. Pokud se s katalánským týmem nedohodne na kompenzaci, Liverpoolští totiž požadují sumu ve výši 40 milionů euro! To je jen ukázka toho, že peníze ovládly fotbal - za hráče se platí přemrštěné částky a nyní už se obchoduje i s trenéry.

Sám Koeman by se nejspíše novému angažmá ve Španělsku nebránil, vždyť sám jako hráč zde působil. I v tomto případě by tak platilo, že Real, Atletico i Barcelonu by trénovali jejich bývalí hráči, tedy Zinedine Zidane, Diego Simeone, které doplní buď Luis Enrique, nebo Ronald Koeman.